FM GROUP

Īpašie piedāvājumi

Pašreiz īpašo piedāvājumu nav

Jaunumi

Par FM GROUP

FM GROUP tika dibināta 2004.gadā Polijā.Uzņēmums ātri nopelnija atzinību pasaules smaržu tirgū, kļūstot augsti novērtēti tās piegādātājiem, izplatītājiem(dīleriem) un klientiem, kā godīgu un uzticamu uzņēmumu.

Mūsu produkti ir ražoti labi zināmā un ievērota uzņēmumā DROM Fragrances International, kas atrodas Vācijā. Šis uzņēmums vairāk nekā 100 gadu laikā ir parfimērijas rūpniecības viens no top 10 ražotāju 'Smaržu' pasaulē! Pēdējo piecu gadu laikā tā ir paplašinājusi savu produktu līniju. Tagad ir pieejami vairāk nekā 200 dažādu smaržu aromāti, kopā ar citiem augstas kvalitātes parfimērijas produktiem.

Stabila dalībvalstu paplašināšanās ir izveidojusi vairāk nekā 58 filiāles visā pasaulē.Tāpat arī plāno atvērt vēl vairākas filiāles tuvākajā laikā, kas nodrošinās lielisku iespēju iesaistīt jebkuru uzņēmējdarbībā un praktiski jebkurā vietā!

Mēs esam priecīgi kad varam piedāvāt Jums produktus ar FM GROUP zīmi.Radīt ekskluzīvas kosmētikas līniju dzima ideja Arturam Trawinskim (FM GROUP vadītājs) savas vizītes laikā Austrālijā. Pēc atgriešanās uz Poliju, viņš nolēma realizēt šo ideju. Meklējot pilnību, Trawinskis saņēma daudz piedāvājumus sadarbībai no dažādiem uzņēmumiem, bet tomēr nolēma sadarboties ar uzņēmumu, kas ir labi pazīstams -PERFAND, kuru vadīja viņa tēvs. Viņa tēva uzņēmums ražo smaržas gandrīz 10 gadus. Smaržas FM parfimērijai ir izveidojis vienu no lielākajiem uzņēmumiem pasaulē ar gadsimtiem senām tradīcijām- DROM- ir biroji Eiropā, Austrālijā, ASV,Ķīnu un Brazīliju.

Artūrs Trawinskis apsvēra dažādas iespējas, kā izplatīt savus kosmētikas līdzekļusTad viņš nolēma tikties ar MLM (Multi-Level Marketing) speciālistiem. Viņu pieredze un zināšanas par biznesu ļāvusi Arturam Trawinskim uzsākt izplatīt savas preces, izmantojot MLM pārdošanas sistēmu.

Jau pirmaja gadā mums tika lūgts atvērt birojus arī citās valstīs, jo izraditā interese par mūsu produktiem bija salīdzinoši liela. Tagad mums ir biroji- Albānijā, Argentīnā,Armēnija, Austrālija, Austrija, Baltkrievija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Brazīlija, Bulgārija, Kanāda, Horvātija, Čehijas Republika, Igaunija, Ēģipte, Gruzija, Vācija,Gana, Grieķija, Ungārija, Indonēzija, Īrija , Izraēla, Itālija, Japāna, Kazahstāna, Latvija, Lietuva, Maķedonija, Meksika, Moldova, Maroka, Nīderlande, Nigērija, Norvēģija,Filipīnas, Polija, Portugāle, Dienvidāfrika, Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Šveice ,Taizeme, Turcija, Ukraina ASV, Vietnama.

Cienijamie FM Group Latvija kolēgi un klienti!

Mēs vairs neesam FM Group World nodaļa Latvijas teritorijā. FM Group Latvija turpina savu darbu tikai zem Lietuvas FM Group. Līgumu registrāciju, punktu un atlīdzibu aprēķinu veiks FM Group Lietuvas nodaļa.

Lietuvas FM Group uzsāka darbību 2006. Mēs piedāvājam Jums dažādu lielisku alternatīvu aromātu atbilstoši jebkādam gadijumam.. Viņi izloloja katru jutekli- pat vis prasīgāko!

Galvenās FM Group priekšrocības :

  • Pilnīgi mūsdienigi, universāli un moderni produkti.
  • Vēl joprojām ar unikālu aromātu.
  • Cenas līdz 5 reizēm zemākas, salīdzinot ar citu zīmolu smaržvielām . Tas ir fakts!
  • Mūsu 30 ml vai 50 ml smaržu koncentrācija ir 20%, 50 ml vai 100 ml tualetes ūdens koncentrācija vīriešiem ir 16%. Salīdzinājumā ar citu ražotāju produktiem, kurus bieži pērk citur - tualetes vai tualetes ūdeni ir 6-15% koncentrācijas.
  • Izplatītājiem ir potenciāli neierobežota peļņa.
  • Izplatoties pastāvīgi dažādās valstīs, izplatītājiem ir lieliska iespēja saņemt kvalitatīvus produktus un rast peļņas iespējas visā pasaulē.
  • Mēs piedāvājam mūsu izplatītājiem veidot savu tirdzniecības tīklu. Tādā veidā jūs varat nopelnīt vēl vairāk, tajā pašā laikā iegūt jaunu pieredzi un zināšanas.

MājasMājas

Katalogai

Facebook

Reklāma
prestashop theme prestaphop themes